Mourinho: David Moyes znalazł nowego Fellainiego

Jose Mourinho po meczu z West Hamem pochwalił zespół Davida Moyesa za grę do końca. Opiekun Tottenhamu przyznał także, że szkocki menedżer Młotów znalazł w swoim zespole nowego Marouane’a Fellainiego. 

32-letni Belg był jednym z liderów Evertonu pod wodzą Davida Moyesa. Obecny menedżer West Hamu sprowadzał także pomocnika do Manchesteru United podczas swojej krótkiej przygody na Old Trafford. Belg słynie z doskonałej gry w powietrzu i Mourinho widzi w Tomasie Tomášie Součku nowego Fellainiego.

Nie sądzę, że wierzyliśmy w to, że taka sytuacja kiedykolwiek się wydarzy i zostaliśmy ukarani za to ich wiarą. Łatwiej mi jest chwalić niż krytykować. Łatwiej jest mi analizować i dyskutować z piłkarzami, niż teraz mówić o moich odczuciach. Nie byliśmy wystarczająco dobrzy i silni, aby poradzić sobie z naporem West Hamu w ostatnich 10 minutach. Nie odpuściliśmy przecież celowo. Ich wiara wzrosła, a moi piłkarze nie byli wystarczająco silni mentalnie, aby sobie z tym poradzić. Powiedziałem im w przerwie, żeby grali tak samo i uważali przy stałych fragmentach. David Moyes znalazł nowego Fellainiego w osobie Tomáša Součka – powiedział Mourinho po meczu.

West Ham Poland

FREE
VIEW