Victor Moses po meczu z Norwich City był zachwycony ze sposobu w jaki West Ham odwrócił losy spotkania. Nigeryjczyk odegrał bardzo ważną rolę w tym starciu, gdyż wypracował pierwszego gola dla Młotów, którego zdobył Dimitri Payet.

To był wielki mecz. Pierwsza połowa nie była najlepsza dla nas, ale w drugiej zagraliśmy dobrze dopiero wtedy kiedy przegrywaliśmy 2:0. W naszej grze widać było pasję i zaangażowanie i to dzięki temu zdobyliśmy dwa gole w trzy minuty. Najważniejsze, że zdobyliśmy punkt i nie przegraliśmy. – powiedział wypożyczony z Chelsea gracz

Dimitri Payet jest wielkim graczem. Wszyscy wiemy jaki ogromny talent w nim drzemie. Pierwszy gol w ostatnim meczu był bardzo podobny do tego jakiego zdobył z Newcastle. Tym razem to bramkarz odbił piłkę, a Dimitri ją dobił. Gra mi się bardzo dobrze z Dimim i jestem bardzo zadowolony, że strzelił gola. – zakończył były zawodnik Crystal Palace