West Ham wykazuje chęć sprowadzenia zarówno Oliviera Giroud, jak i Theo Walcotta. Młoty nie zamierzają odpuścić i chcą jak najszybciej sprowadzić obu zawodników.

Londyńczycy są poważnie zaangażowani w rozmowy z agentami na temat obecnej sytuacji Giroud. Tego lata w kontekście Francuza bardzo często wymienia się Lyon jako potencjalny kierunek przenosin. Oferta włodarzy Olympique Lyonu miałaby opiewać na 20 milionów funtów, a sam zawodnik miałby pobierać 100 tysięcy funtów tygodniowo.

-On jest bardzo zadowolony w Londynie. Wszystko zależy od transferu Alexandre Lacazette. Gdy już wszystko będzie jasne, przejdziemy do poważnych rozmów z Arsenalem – podają źródła związane z graczem.

Jednakże West Ham jest skłonny pozyskać również Theo Walcotta. Młoty z chęcią upieką dwie pieczenie na jednym ogniu, jeżeli tylko Arsenal zdecyduje się na sprzedaż Anglika.

-Tak, Walcott znajduje się na naszej liście życzeń. Nie możemy nic więcej powiedzieć, dopóki nie dostaniemy konkretnych odpowiedzi. Mamy dobre kontakty z Arsenalem, Chelsea i Manchesterem City, ale musimy czekać na ich ruchy transferowe – wyjaśniają źródła klubowe.