West Ham United chce pozyskać z Nottingham Forest, pomocnika Michaila Antonio. Młoty są gotowe zaoferować klubowi występującemu w Championship, pięć milionów funtów oraz Matthew Jarvisa, który zostałby wypożyczony. 

Włodarze klubu z Boleyn Ground są zdesperowani, aby pozyskać tego niezwykle szybkiego skrzydłowego, ale prawdopodobnie kwota oferowana przez klub jest zbyt niska. Nottingham Forest odrzucili już w tym sezonie oferty Derby County oraz West Bromu. Oba klubu oferowały cztery miliony funtów. Prawdopodobnie klub przyjąłby ofertę za Antonio w wysokości 7,5 miliona funtów, na co nie chce przystać West Ham.

Jak podaję portal claretandhugh, Jarvis nie jest zainteresowany transferem na City Ground i z tego powodu transfer może spalić na panewce. Jednak do końca okienka transferowego pozostało jeszcze kilka dni i wszystko może się zdarzyć w tej kwestii.

25-letni Anglik z Jamajskimi korzeniami w tej kampanii strzelił już trzy gole w czterech rozegranych spotkaniach. Poprzedni sezon był najlepszy w karierze Antonio, który zdołał 15-krotnie trafić do bramki rywali oraz zaliczyć przy tym 14 asyst.