Zgodnie z doniesieniami Daily Mail, West Ham złożył ofertę wysokości 20 milionów funtów za obrońcę Fiorentiny Nikolę Milenkovic’a.

Mierzący 195 centymetrów Serb jest 22 letnim środkowym obrońcą. Pomimo młodego wieku rozegrał 89 spotkań na poziomie Serie A, strzelając przy tym 8 bramek.

Nasz klub jest zainteresowany zakontraktowaniem takich zawodników jak James Tarkowski czy Wesley Fofana. W przypadku defensora Burnley, wydaje się, że negocjacje z The Clarets ugrzęzły w martwym punkcie, zaś młody zawodnik Saint-Étienne jest bardzo bliski dołączenia do Leicester.

Biorąc na uwagę sylwetkę młodego Serba, wydaje się być idealnym kandydatem. Świetne warunki fizyczne, spore doświadczenie na poziomie Serie A,  doskonała gra głową. Można by rzecz – czego chcieć więcej?

Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym odnośnie zaproponowanej kwoty, mało prawdopodobne jest aby została zaakceptowana przez Włochów.  Miejmy nadzieję, że nasi włodarze zintensyfikują działania na rynku, do końca okna transferowego zostało niewiele czasu.