Sternik West Hamu, Sam Allardyce jest wielkim fanem umiejętności Joela Campbella i bardzo chciałby sprowadzić go na Upton Park. Innym graczem Arsenalu, których zainteresowany jest Big Sam to Wellington Silva.

Reprezentant Kostaryki nie miał zbyt dużo szans na grę przy Emirates Stadium, dlatego Arsene Wenger zdecydował się wypożyczyć go do hiszpańskiego Villarrealu. Mimo, że w tym sezonie 22-latek nie strzelił żadnego gola, znajduję się na liście życzeń wielu klubów w tym West Hamu.

Wellington Silva trafił do Arsenalu w 2011 roku, ale z powodu braku pozwolenia na pracę nie mógł występować w Premier League, aż do minionego czwartku. Skrzydłowy, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Almerii, otrzymał obywatelstwo hiszpańskie. 22-latek grał również na wypożyczeniu w takich klubach jak: Levante, Alcoyano, Real Murcia czy Ponferradina. Gdyby doszło do transferu to Brazylijczyk trafiłby na Upton Park również na zasadzie wypożyczenia. W tym sezonie zagrał w La Liga, 25-krotnie zaliczając do tego cztery asysty.