W ostatnim czasie Akademia West Hamu może pochwalić się wieloma bardzo utalentowanymi wychowankami. W momencie, kiedy fani Młotów myśleli, że już nic bardziej ekscytującego nie może się przydarzyć w następnej generacji przyszłych gwiazd The Hammers, pojawił się bardzo obiecujący Nathan Holland. 

W młodzieżowej drużynie z London Stadium już można wymienić parę nazwisk, takich jak Martin Samuelsen, Reece Burke, Reece Oxford, Toni Martinez czy Domingos Quina, które za kilka lat będą stanowić o sile ekipy w bordowo-błękitnych trykotach. Zdecydowanie można do tej listy dopisać Nathana Hollanda, który błyszczy w ostatnich meczach.

Bardzo łatwo jest się pokazać z dobrej strony w meczach młodzieżowych, jednak wiele talentów z rodzimej akademii już zbiera pierwsze szlify w profesjonalnej piłce, czy to na wypożyczeniach czy na występach w pierwszej drużynie Slavena Bilicia.

Przed West Hamem kilka ekscytujących lat i pomimo tego,  że Tottenham i Manchester City z pewnością by się z tym nie zgodziły, Młoty mają na teraz najlepszą grupę piłkarzy młodego pokolenia w kraju, co pozwala sądzić, iż przed klubem szerzy się świetlana przyszłość.