West Ham United namawia do transferu utalentowanego piłkarza Manchesteru City Tyrese’a Campbella. – informuje ESPN. Reprezentant Anglii do lat 17 prawdopodobnie opuści Etihad Stadium tego lata. 

Młody napastnik nie widzi swojej przyszłości w Manchesterze City i niedawno odrzucił możliwość podpisania nowej umowy z tym klubem i prawdopodobnie zostanie wolnym zawodnikiem 30 czerwca 2016.

Tą sytuację chce wykorzystać West Ham i nakłonić syna byłego napastnika Arsenalu Kevina Campbella do przenosin na Stadion Olimpijski. Wiele wskazuję na to, że młody zawodnik zdecyduje się na transfer do akademii Młotów, gdyż jest zachwycony pracą West Hamu z młodzieżą.

16-letni Campbell jest znany ze swojej świetnej skuteczności w młodzieżowych zespołach The Citizens. W dwóch poprzednich sezonach zdobył aż 97 goli. W samej poprzedniej kampanii zaliczył 46 trafień.

West Ham o podpis piłkarza będzie rywalizować z Arsenalem. Warto dodać, że rok temu podobną drogę wybrał Martin Samuelsen, który przeszedł z Manchesteru City do drużyny Młotów.