Michail Antonio twierdzi, że West Ham United ma umiejętności wrócić na odpowiedni tor w tym sezonie Premier League. Na łamach London Evening Standard wypowiedział się na temat spotkania z Huddersfield. 

 – Zagraliśmy trzy słabe spotkania wyjazdowe. Miejmy nadzieję, że z Huddersfield zagramy dobrze, a potem naprawdę rozpocznie się nasz sezon. Mamy w kadrze zawodników, którzy potrafią odwracać losy sezonu i musimy pokazać, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem. Na razie to początek sezonu i drzwi nadal są otwarte. – mówi skrzydłowy The Irons

 – Mój pierwszy mecz był ciężki, ponieważ nie grałem cztery miesiące, ale w meczu z Newcastle zagrałem 90 minut i czułem się dobrze. Mam nadzieję, że będę grał z każdym meczem coraz lepiej.

 – Cieszę się, że moi koledzy Joe Hart i Aaron Cresswell grają w reprezentacji, ale oczywiście ja też chcę tam się dostać. To jeden z powodów dla których chce pracować jeszcze ciężej. Niekoniecznie chodzi o eliminacje MŚ. Chodzi mi o zdobycie awansu na Mistrzostwa Świata pod koniec sezonu. Muszę mieć pewność, że moje ciało jest w porządku, chcę grać i zdobywać bramki.