Michail Antonio po końcowym gwizdku na Old Trafford był sfrustrowany niekorzystnym wynikiem. Zdaniem Anglika, zespół musi szybko się pozbierać i powalczyć o pełną pulę w derbach Londynu z Arsenalem. 

– To był dla nas frustrujący wieczór. Naprawdę nie wiem co powiedzieć. To był jeden z takich meczów, gdzie Manchester United grał dobrze, miał kilka okazji, ale strzela gola po stałym fragmencie. To rozczarowujące, bo to nasz mocny element gry. Idziemy dalej naprzód, a pozostałe wyniki poszły po naszej myśli. Wszystko co możemy teraz zrobić to skupić się na następnym spotkaniu i zagrać dobrze – powiedział napastnik Młotów.

– Ludzie mogą powiedzieć, że zagraliśmy zbyt zachowawczo w pierwszej połowie, a kiedy otworzyliśmy się w drugiej połowie, to mogą powiedzieć, że mogliśmy to zrobić wcześniej. Gdybyśmy się wcześniej otworzyli to rywale by mieli więcej miejsca i sytuacji do zdobycia gola. Mieli słupek na 2:0 i wtedy byłoby już bardzo ciężko. Musimy zachować koncentrację i ciężko pracować na kolejne punkty. Zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi i jak skończy się ten sezon.