Michail Antonio był zachwycony, że uciszył słynną publiczność w Glasgow, strzelając dwa gole w przedsezonowym zwycięskim meczu West Hamu United (6:2).

Szczerze mówiąc, Celtic to drużyna wysokiej jakości i pokazali, że grają dobrą piłkę, ale wyszliśmy i zagraliśmy dobrze i strzeliliśmy bramki – powiedział West Ham TV Michail Antonio. Mieliśmy okazje, a oni mieli możliwości – to jest rodzaj meczów, które pokazują z czym przyjdzie nam się zmierzyć w Lidze Europy.

Gole były przyzwoite i mam nadzieję, że uda mi się kontynuować celność w sezonie. Oczywiście strzelanie goli w przedsezonie jest dobre, bo pomaga wprowadzić do kampanii ale najważniejszą rzeczą jest robienie tego w Premier League, robienie tego w Lidze Europy i robienie tego, kiedy naprawdę ma to znaczenie.

Przedsezon to rozgrzewka, więc jeśli możesz to zrobić teraz, możesz to zrobić później –  zawsze lepiej wyjść i dać z siebie wszystko, zadbać o kondycję. Oczywiście czasami menedżerowie biorą zawodników na mecze towarzyskie, aby zdecydować, czy rozpoczną pierwszy mecz sezonu – dodał Antonio.