Kapitan drużyny U21 podpisał nowy kontrakt z Młotami, ważny do czerwca 2026 roku. Forbes rozegrał 26 występów we wszystkich spotkaniach drużyny młodzieżowej i poprowadził swój zespół do 1/8 finału Bristol Street Motors Trophy, po raz pierwszy w historii klubu.

Forbes to starszy reprezentant Irlandii Północnej, który zadebiutował w ostatnim meczu eliminacyjnym swojego kraju do Euro 2024 przeciwko Finlandii w październiku ubiegłego roku.

Gracz jest zachwycony możliwością związania swojej przyszłości z West Hamem

Szczerze mówiąc, jestem wniebowzięty i naprawdę miło jest trzymać  w ręce ten kontrakt. Kiedy podpisałem swoją pierwszy profesjonalną umowę z West Hamem, zdobycie kolejnej było moim ogromnym celem, więc jestem dumny, że moja praca w tym czasie została doceniona i że spisałem się na tyle dobrze.

Ważne jest, abym teraz zaczął grać, ponieważ jak dotąd był to naprawdę dobry sezon dla drużyny U21. Muszę nadal pojawiać się i występować.  Jest jeszcze wiele pracy do wykonania, aby osiągnąć poziom, na którym chcę grać. 

Przesłanie, które trenerzy przekazują każdego dnia jasno jest takie, że musisz utrzymać ten poziom i każdego dnia ciężko pracować, aby kontynuować tę podróż – powiedział Forbes.