West Ham ma wielu zawodników, którzy obecnie pełnią obowiązki międzynarodowe w swoich krajach. David Moyes jednak nie przeznaczył tego czasu na odpoczynek – ciężko pracuje z tymi, którzy pozostali w Rush Green.

Międzynarodowi gracze są teraz we wszystkich zakątkach globu

Jednym z takich zawodników jest Mohammed Kudus z Ghany. 23-latek dołączył do West Hamu z Ajaksu w letnim okienku. W tym tygodniu z pewnością potwierdził swoją wspaniałą formę i utwierdził Moyesa w tym, że szef Młotów dokonał dobrej transakcji zatrudniając go.

Media zachwycają się genialnym zawodnikiem

Kudus strzelił gola dla Ghany podczas wygranego 2:1 meczu z Republiką Środkowoafrykańską. FootballGhana zachwyca się dzisiaj świetnym występem 23-latka w barwach narodowych i przyznaje mu tytuł zawodnika meczu.

Kudus ma w sobie naprawdę wiele rewelacyjnych cech i nie ma wątpliwości, że wyniesie drużynę West Hamu na zupełnie nowy poziom. Jego wspaniały występ dla reprezentacji dał fanom Hammers przedsmak tego, co ma im do zaoferowania. Ghańczyk ma zawrotne tempo, niezaprzeczalną moc i niesamowity ruch, atletyzm i zdolności techniczne. Teraz potrzebujemy, aby zaczął konsekwentnie wykorzystywać te cechy w barwach Młotów.