Wczoraj West Ham pewnie pokonał u siebie Freiburg 2:0 i tym samym zapewnił sobie awans do 1/8 Ligi Europy. Dobry występ w LE pozwolił trochę zmyć plamę po fatalnej porażce z Fulham w lidze. Dobrze w meczu z Niemcami zaprezentował się Konstantinos Mavropanos, a oto co Grek miał do powiedzenia po spotkaniu:

„Myślę że zagraliśmy naprawdę nieźle. Dobrze graliśmy piłką, dobrze graliśmy w obronie i mocnym akcentem skończyliśmy fazę grupową. To było szczególnie ważne, zwłaszcza że lider grupy zaczyna grę na wiosnę w Lidze Europy później.”

„Freiburg to solidna ekipa, ale dzisiaj mieliśmy całą sytuację pod kontrolą. Dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce, wiedzieliśmy jak wykorzystać przestrzeń na boisku i zachowaliśmy czyste konto, więc uważam ten występ drużyny za bardzo udany.”

„Dwie strzelone bramki w pierwszej połowie nastawiły nas na odpowiednie tory. Dały nam dużo pewności siebie na drugą część meczu. W środku pola radziliśmy sobie ze wszystkim bardzo pewnie, przez co łatwiej nam było budować akcje od obrony. Dzięki temu zyskaliśmy dużo przestrzeni.”

„Mamy teraz bardzo wymagający terminarz, przez co musimy cały czas być na baczności. Musimy być gotowi na wszystko.”