Slaven Bilić może dokonać rotacji w składzie w najbliższym meczu z Hull City. Za Aarona Cresswella na lewej flance od pierwszych minut może wystąpić Arthur Masuaku – podaje Evening Standard.

West Ham przegrał ostatnie trzy spotkania w Premier League i zespołowi nie udało się zachować czystego konta od ośmiu gier. Taki obrót sprawy może spowodować zmiany w formacji obronnej. Z gry wyłączony jest Winston Reid, a Aaron Cresswell jest pod formą. Najprawdopodobniej w defensywie w sobotę zobaczymy kwartet: Sam Byram, Jose Fonte, James Collins i Arthur Masuaku.

27-letni Cresswell w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych zawodników Młotów, ale po kontuzji kolana nie może wrócić do formy z ubiegłej kampanii i może stracić miejsce w wyjściowej jedenastce.

Masuaku również w tym sezonie borykał się z urazem kolana i to nawet dwukrotnie. Na murawę wrócił w poprzednim meczu z Leicester City i dał bardzo dobrą zmianę, która dała do myślenia Slavenowi Biliciowi.

Chorwat będzie zmuszony również do znalezienia zastępstwa dla Pedro Obianga i Michaila Antonio, którzy nie zagrają z Tygrysami. Oczekuje się, że w środku pomocy zagrają Mark Noble i Cheikhou Kouyate, choć swoją szansę mogą otrzymać również Edimilson Fernandes i Håvard Nordtveit.

Na skrzydle za Michaila Antonio zagra ktoś z dwójki Robert Snodgrass lub Sofiane Feghouli. Bardziej prawdopodobny scenariusz to występ Szkota, który może stanąć do pojedynku ze swoimi byłymi kolegami z zespołu.