Arthur Masuaku jest przekonany, że West Ham może pokazać swoją najlepszą formę w niedzielnym meczu z Liverpoolem. Według Francuza zespół Młotów ma wiele do udowodnienia w spotkaniu na Anfield. 

23-latek wrócił niedawno do gry po dwumiesięcznej przerwie związanej z kontuzją kolana. Były piłkarz Valenciennes wystąpił w dwóch ostatnich meczach The Irons z Manchesterem United i Arsenalem.

Masuaku stwierdził, że potrzebuje trochę więcej czasu żeby wrócił do pełni sprawności i odbudowania formy z przed urazu. Piłkarz ciężko pracuje codziennie i ma nadzieję, że wkrótce zespół rozpocznie marsz w górę tabeli i wygra mecz na Anfield.

 – Bardzo ciężko pracuję na treningach i chcę pokazać moją energię. To był poważny uraz, ale teraz robię wszystko co w mojej mocy by powrócić do gry na wysokim poziomie. Porażka z Arsenalem była bardzo bolesna i to nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. – wyznał nasz lewy obrońca

 – Od początku sezonu wyniki nie idą po naszej myśli, ale po prostu musimy teraz ciężko pracować, aby zmienić ten stan rzeczy. Nie możemy używać zmiany formacji jako pretekstu, bo graliśmy słabo zarówno czy czterech i pięciu obrońcach. Po prostu musimy być bardziej skoncentrowani. – zakończył

W tym sezonie Arthur Masuaku rozegrał dla Młotów osiem spotkań, w których zaliczył jedną asystę.