Lewy obrońca West Hamu Arthur Masuaku wierzy, że zespół w nowym sezonie może znaleźć się w najlepszej szóstce Premier League, po tym jak do klubu doszło czterech świetnych zawodników. 

 – Mamy wielkich piłkarzy i pozyskaliśmy świetnych zawodników. Jeśli zaczniemy dobrze sezon to możemy osiągnąć coś wielkiego. Moim zdaniem mamy zespół co najmniej na szóste miejsce w lidze. Jestem optymistą przed tą kampanią. – stwierdził Francuz

23-latek o miejsce w składzie będzie rywalizował z Aaronem Cresswellem i wierzy, że uda mu się wywalczyć miejsce w pierwszej jedenastce na mecz z Manchesterem United 13 sierpnia.

 – Każdy mnie pyta czy będę grał, ale oboje jesteśmy członkami zespołu. Oboje chcemy grać, a sezon jest długi. Chcę pomóc drużynie tak jak tylko potrafię, tak samo jak Aaron. Zagra najlepszy i to jest to. Pierwszy raz w życiu miałem tyle kontuzji w jednym sezonie, więc mam nadzieję, że w tym roku będę szczęśliwy i zdrowy przez całe rozgrywki. 

 – Zawsze chciałem grać w Premier League i kiedy dostałem okazję to nie zastanawiałem się dwa razy. Chcę być coraz lepszy i grać jak najwięcej meczów. Teraz jestem zdecydowanie lepszy – to trudna liga, wiele mogę się jeszcze nauczyć i mam dopiero 23 lata. Mam dużo czasu na poprawę swojej gry. Pracuję nad tym i chcę być gotowy na 100% na pierwszy mecz. To będzie trudny mecz, ale nie mogę sie już doczekać. – zakończył były piłkarz Valenciennes