Zawodnik Akademii West Hamu Toni Martinez zdobył swojego pierwszego gola w dorosłej drużynie w sobotnim sparingu przeciwko Werderowi. Młody Hiszpan jest głodny gry i ma nadzieję, że Slaven Bilić dostrzeże jego zapał do gry, dzięki czemu spędzi on więcej minut z pierwszym zespołem.

Jestem bardzo zadowolony z faktu zdobycia swojego pierwszego gola w pierwszej drużynie! To dla mnie coś niesamowitego. Andre Ayew dobrze dośrodkował, Arthur Masuaku również świetnie się zachował. Mi pozostało tylko skierować piłkę do siatki – zaczął.

Ostatni mecz był dobry w naszym wykonaniu. Ciężko pracujemy, żeby odpowiednio się przygotować na pierwszy mecz w Premier League. Obóz treningowy bardzo się nam podoba. Cieszę się, że mogę pracować z pierwszą drużyną. Robię wszystko, żeby wykorzystać swoją szansę. Mam nadzieję dostać ich więcej w przyszłym sezonie, ale obecnie skupiam się na pomaganiu drużynie.

Toni Martinez z pewnością skorzysta z faktu, że do ekipy Bilicia dołączyły takie osobistości jak Pablo Zabaleta czy Chicharito. Hiszpan chciałby nauczyć się możliwie wiele od swoich starszych i bardziej doświadczonych kolegów.

Jest mi dużo łatwiej, ponieważ w drużynie jest kilku chłopaków, którzy mówią po hiszpańsku. Wiele mogę się nauczyć od Chicharito. To jeden z moich ulubionych napastników. Z pewnością skorzystam na wspólnych treningach – zakończył.