W najbliższą niedzielę, 12 czerwca były kapitan West Hamu United po raz ostatni wybiegnie na mecz, który odbędzie się na London Stadium – tym razem Noble zagra w drużynie reprezentacji Anglii. Jak to możliwe?

Nobes bierze udział w Soccer Aid for Unicef ​​– największym na świecie charytatywnym meczu piłki nożnej, który od 2006 roku zebrał już ponad 60 milionów funtów.

Dołączą do niego inne znajome twarze dla fanów West Hamu, w tym: Joe Cole, David James, Teddy Sheringham, Patrice Evra, Robbie Keane, Harry Redknapp i Mark Wright.

Byłem wzruszony, gdy Soccer Aid for UNICEF zaprosił mnie do gry w reprezentacji Anglii. Gra dla swojego kraju to największy zaszczyt dla każdego zawodowego sportowca. Niedziela 12 czerwca będzie wyjątkowa dla mnie i dla moich dzieci, które są wielkimi fanami Soccer Aid! Jest to tak wyjątkowy cel, że nie mogę się doczekać, kiedy po raz ostatni wybiegnę przed 60 000 fanów na Stadionie Londyńskim. To na pewno będzie emocjonujący dzień – powiedział Noble.

W składzie reprezentacji Anglii zagrają: Harry Redknapp (Trener) Emma Hayes (Trener), Liam Payne (Kapitan), Mark Noble, Sir Mo Farah, Aitch, Tom Grennan, Mark Wright, Chunkz, Damian Lewis, Mark Noble, Teddy Sheringham, David James, Fara Williams, Gary Neville, Jamie Carragher, Fara Williams, Joe Cole, Alex Brooker, Russell Howard, Stewart Downing, David Harewood i David Seaman (trener bramkarzy).