Mark Noble był zachwycony, że udało się utrzymać wynik i zdobyć cenne 3 punkty z Leicester City.  Kapitan West Hamu United wystąpił po raz 400 w Premier League. The Hammers są w pierwszej czwórce – zmniejszył się dystans do rywali.

Oto co po meczu powiedział kapitan Młotów:

Ostateczny rezultat jest zawsze najważniejszy. Graliśmy przeciwko czołowej drużynie. Pierwsze 60 minut było dla nas niesamowite i mimo trudności, utrzymaliśmy zwycięski wynik.

Sprawiliśmy, że Leicester było dużo gorsze, niż się wydaje

Wiedzieliśmy wchodząc do gry, jak dobry jest Leicester. Pokazali to swoją pozycją. My od 65 minuty byliśmy niechlujni i to mogło nas zgubić. Musimy być lepsi w utrzymywaniu piłki pod presją.

Trzy bramki były dobrej jakości

Gole Jessego były fantastyczne. Założyłem się z nim, kiedy po raz pierwszy przybył do klubu, że jeśli zdobędzie osiem goli, zapłacę za jego pobyt w hotelu Corinthia [w centrum Londynu], więc będzie mnie to słono kosztowało 🙂 Był dla nas fantastyczny. 

Tęskniliśmy dzisiaj za Michailem i Decem, ale chłopcy, którzy przyszli za nich, wykonali fantastyczną robotę. Zdobycie punktu przeciwko Arsenalowi, a następnie wygranie z Wolves i Leicester to fantastyczny zestaw punktów w starciu z trudnym przeciwnikiem.

Kontuzja

Jestem trochę obolały, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie dobrze.

Teraz jedziemy do Newcastle – przed nami siedem niezwykle ważnych spotkań

Zostało siedem gier, a do każdej podchodzimy indywidualnie. Newcastle odniosło fantastyczny wynik przeciwko Burnley, więc nie będzie to łatwy mecz. 

Teraz to bezlitosna pogoń za punktami, które musimy zdobywać. Chelsea i Arsenal wygrały w tej kolejce – wyprzedzamy ich, ale nie możemy na to tylko patrzeć. Trzeba grać i zwyciężać.