West Ham United w 13 kolejce Premier League zremisował na Old Trafford z Manchesterem United 1:1. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami zawodników, przygotowanymi przez nasz portal.

Oceny pomeczowe: Manchester United – West Ham 1:1 (skala 1-10)

Darren Randolph – 9

Absolutny Man of the Match. Irlandczyk zagrał kapitalne zawody i w głównej mierze przyczynił się do osiągnięcia korzystnego wyniku przez West Ham. Szczególnie dobrze zachował się przy uderzeniach Rashforda, Lingarda i Pogby. Nie miał szans przy golu Ibrahimovicia.

Cheikhou Kouyate – 8

Rzadko miał problemy z ofensywnymi piłkarzami Manchesteru United. Dobrze zorganizowany i pewny w swoich zagraniach. Świetna asekuracja przy błędzie Collinsa.

James Collins – 6,5

Ogólnie zagrał dobry mecz, ale zaliczył dwa poważne błędy. Źle krył Ibrahimovicia przy golu na 1:1. Mógł również spowodować wiele problemów po zbyt krótkim zagraniu głową do Randolpha, na szczęście asekurował go Kouyate.

Angelo Ogbonna – 8,5

Prawdopodobnie najlepszy mecz Włocha w tym sezonie. W pierwszej połowie genialnie zablokował strzał Zlatana. Druga połowa to perfekcyjna gra Ogbonny.

Michal Antonio – 7

Bardzo dobrze dryblował i świetnie radził sobie z Darmianem. W drugiej połowie popisał się kilkoma świetnymi akcjami ofensywnymi. Również kilka razy zachował się zbyt nonszalancko z piłką przy nodze.

Pedro Obiang – 7

W pierwszej połowie trochę niedokładny, ale bez większych błędów i strat. Generalnie dobrze asekurował linię obronną Młotów. Odwala co mecz kawał dobrej czarnej roboty w środku pola.

Mark Noble – 6

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu naszego kapitana. Ale w drugiej połowie grał o niebo lepiej i zachowywał wiele spokoju w defensywie.

Aaron Cresswell – 7,5

Imponujący w ofensywie i defensywie. Po raz kolejny w tym sezonie stwarzał wiele zagrożenia pod bramką rywali. Dobrze współpracował z Payetem.

Manuel Lanzini – 6

Starał się ciągle być pod grą, ale nie do końca mu to wychodziło. Świetne zagrania przeplatał drobnymi błędami, ale ogólnie bez większych strat. Przeciętny mecz Argentyńczyka.

Dimitri Payet – 8

Piękna asysta przy golu Sakho. Miał szansę strzelić bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, ale w tej sytuacji świetnie jego strzał obronił De Gea. Stwarzał sporo kłopotów obrońcom United. Ciągle pod grą.

Diafra Sakho – 8

Powrót do składu w wielkim stylu. Bardzo ładny gol w drugiej minucie. Złapał wiele piłek tyłem do bramki i potrafił zrobić z nich wiele pożytku. Takiego Sakho chcemy oglądać. Wielka szkoda, że w drugiej połowie doznał urazu.

Ashley Fletcher – 7

Dał bardzo dobrą zmianę, potrafił zagrozić bramce De Gei. Miał świetną sytuację na strzelenie zwycięskiego gola, ale nie potrafił wpakować piłki do siatki. Musi dostawać więcej szans.