Według Alexa Crooka, Harry Maguire jest teraz otwarty na wypożyczenie do West Hamu po wcześniejszym odrzuceniu przez niego oferty stałego kontraktu z klubem z Londynu.

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy, jest zawodnik, który w głębi duszy nie chce być w klubie, a jego niezwykle wysokie zarobki mogą potencjalnie wywołać niepokoje w obozie.

Pozyskanie Konstantinosa Mavropanos z VfB Stuttgart powinno było zakończyć tę historię, ale wygląda na to, że ktoś we wschodnim Londynie – najprawdopodobniej David Moyes – nadal darzy go wielkim szacunkiem.

Dziennikarz talkSPORT poinformował, że ​​drużyna Młotów, mimo wszystko, nadal interesuje się reprezentantem Anglii, ale Manchester United nie uważa, że ​​wypożyczenie jest dla nich atrakcyjną opcją.

Rzeczywistość prawdopodobnie pokazała już Maguire’owi w pierwszych trzech kolejkach, że ​​nie będzie miał zbyt wiele czasu na grę w Manchesterze United. Anglik wcześniej zdecydował, że chce zostać i walczyć o swoje miejsce na Old Trafford, ale jego plany zweryfikowała brutalnie sytuacja w klubie.