Według dzisiejszych doniesień, klub z Bliskiego Wschodu wyraził zainteresowanie podpisaniem kontraktu z napastnikiem West Hamu, Lucasem Paquetą.

Według dziennikarza – Nicolo Schiry – saudyjska drużyna przygotowuje się do złożenia Młotom dużej oferty finansowej za 26-latka, który dobrze rozpoczął obecną kampanię.

Latem, to Manchester City został wytypowany jako klub, który najprawdopodobniej sprowadzi Paquetę

W sierpniu Manchester złożył za zawodnika ofertę opiewającą na kwotę około 85 milionów funtów. Oferta ta została wycofana wkrótce po ujawnieniu, że Brazylijczyk jest zamieszany w skandal bukmacherski.

Choć z tego śledztwa nic jeszcze nie wynika, Paqueta nie został jeszcze oczyszczony z zarzutów, a FA zażądała przedstawienia jego telefonu komórkowego i powiązanych zapisów, dopiero w zeszłym miesiącu.

Pomimo okoliczności związanych z otrzymanymi przez gracza żółtymi kartkami (które są głównym przedmiotem oskarżeń związanych z aferą bukmacherską), trzeba przyznać, że wszystkie dowody nie są pewne. Mamy nadzieję, że dopóki nie zostaną znalezione konkretne potwierdzenia, zarzuty wiszące nad głową Paquety nie odwrócą jego uwagi od piłki nożnej. Istnieją jednak oznaki, że dochodzenie może już mieć wpływ na Brazylijczyka, a im szybciej uzyskamy rozwiązanie i jasność, tym będzie lepiej dla wszystkich