Liverpool zaoferował zawodnika Młotom

Jak twierdzi powszechnie znany i szanowany ExWHUemployee, Liverpool FC zaoferował swojego zawodnika ekipie ze wschodniego Londynu. Mowa tu o 20-letnim środkowym napastniku, Rhianie Brewsterze.

Trener West Hamu David Moyes, tego lata bez wątpienia będzie chciał wzmocnić linię ofensywy. W swojej ekipie Szkot posiada tak naprawdę dwóch nominalnych środkowych napastników – Sebastiena Hallera oraz Xandę Silve.

Jurgen Klopp wychodzi z założenia, że Brewster powinien udać się na wypożyczenie w celu zdobywania doświadczenia jako piłkarz. Młoty w obecnym oknie transferowym nie dysponują znaczną kwotą jeżeli chodzi o manewry na rynku transferowym, dlatego opcja wypożyczenia zawodnika wydaje się być korzystna dla jednej jak i drugiej strony.

Młody Anglik połowę zeszłego sezonu spędził na wypożyczeniu w walijskim Swansea City, zbierając same pozytywne opinie, bowiem zdobył 11 bramek w 22 spotkaniach na zapleczu Premier League.

Sprowadzenie na London Stadium Brewstera może okazać się dobrych ruchem ze strony Młotów, nie tylko pod względem piłkarskim, ale także ekonomicznym.

West Ham Poland

FREE
VIEW