Livaja trenuje z West Hamem

Rubin Kazań wydał zgodę Marko Livaji na rozpoczęcie treningów z West Hamem. Młoty są zainteresowani ściągnięciem tego napastnika, ale przed ewentualną transakcją chcą sprawdzić jak piłkarz prezentuje się podczas treningów. 

Klub z Boleyn Ground potrzebuje pozyskać nowego napastnika, po tym jak przedłużył się powrót na boisko Andy’ego Carrolla. Slaven Bilić jest zwolennikiem talentu swojego rodaka i chciałby go mieć w swoim zespole. Nie wiadomo jeszcze czy w grę wchodzi wypożyczenie czy transfer definitywny.

Chorwacki menedżer Młotów przed podjęciem decyzji chce zobaczyć w jakiej formie jest 21-latek i jak będzie zachowywał się wobec reszty zawodników w klubie. Livaja jest znany ze swojego wybuchowego charakteru, już nie raz został zawieszony na swoją niesubordynację. Podczas gry w Atalancie Bergamo, Chorwat uderzył w twarz kolegę z zespołu. Wcześniej również musiał odbyć karę za niestosowne zachowanie wobec trenera.

Jedno jest pewne. Młody snajper ma wielki talent, ale nie potrafi go mądrze wykorzystać. Teraz ma nadzieję, że przy Slavenia Biliciu okrzepnie i pokaże pełnię swoich umiejętności.