Lanzini: Czuję, że jestem bliski gry na 100%

Manuel Lanzini w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu wyznał, że jest bliski powrotu do optymalnej formy i gry na 100%. 

Argentyńczyk rozegrał 60 minut w ostatnich dwóch spotkaniach z Fulham i Manchesterem City i w kolejnych meczach powinien dostawać więcej szans od Manuela Pellegriniego.

– Czuję się dobrze, czuję się silny i cieszę się, że wróciłem. To niesamowite, że znów jestem na boisku i znowu czuję się jak zawodnik i to jest dobre! To był bardzo dobry powrót do gry. Mój powrót był długi, ale dobry. Na razie czuję, że jestem coraz silniejszy. 

– Jestem blisko gry na 100%, ponieważ to był mój drugi mecz od kontuzji i zagrałem 45 minut. Skończyłem mecz, czuję się bardzo dobrze i nie jestem zmęczony. Kolano nie puchnie, co jest fantastyczną wiadomością i czuję, że jestem blisko dania z siebie 100% – przekonuje popularny Jewel.

Argentyńczyk w środę po raz kolejny otrzymał od fanów ogromne wsparcie. Claret & Blue Army skandowali nazwisko pomocnika za co sam zainteresowany jest im bardzo wdzięczny.

– Kocham fanów. Od kiedy tutaj przyjechałem to zawsze mnie wspierają i wysyłają mi wiadomości. To dla mnie niesamowite i fantastyczne. Mówię im “dziękuję za wsparcie, kocham was i chcę być dla was silny”. 

West Ham Poland

FREE
VIEW