Młoty wkraczają na piątej pozycji w tabeli w zimową przerwę w Premier League – ich cele są nastawione na przynajmniej powielenie osiągnięć z ubiegłego sezonu w zapewnieniu sobie futbolu kontynentalnego.

Zawsze możemy się poprawiać — powiedział Kurt Zouma. Mamy świetny zespół, świetną grupę chłopaków i mamy wspaniały sezon, ale możemy wciąż być lepsi. Po przerwie musimy być gotowi. Celem na sezon jest pozostać w europejskich rozgrywkach. Myślę, że West Ham zasługuje na to, by być tam w każdym sezonie i będziemy o to walczyć.

Rozmyślając o sobotnim meczu na Old Trafford, w którym Marcus Rashford skradł West Hamowi punkty w doliczonym czasie drugiej połowy – Zouma uznał, że występ był godny punktu

Myślę, że byłby to zasłużony punkt. Niestety straciliśmy bramkę w ostatniej minucie, wręcz w ostatnich sekundach meczu i wszyscy byliśmy rozczarowani, zwłaszcza po całej energii, jaką włożyliśmy w te 93 minuty. Byliśmy solidni przez cały czas, ale potem było trochę akcji i straciliśmy gola. To jest piłka nożna.

Wiedzieliśmy, że mecz będzie weryfikował szczegóły na boisku, ale nie było zbyt wielu szans na strzelenie gola. Koniec, wszyscy jesteśmy rozczarowani, ale idziemy dalej.