Cheikhou Kouyate podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z West Hamem, który obowiązuje do lata 2021 roku! 

Reprezentant Senegalu dzięki swojej nieustępliwości, sile oraz jakości przekonał do siebie sztab szkoleniowy oraz zdecydowaną część kibiców, dzięki czemu po niespełna 20 miesiącach we Wschodnim Londynie przedłużył swój kontrakt i na dłużej związał się z Młotami.

Jestem szczęśliwy, że mogłem odnowić mój kontrakt z West Hamem. Jestem bardzo szczęśliwy i chciałbym podziękować każdemu w klubie, managerowi, fanom, a także moim rodzicom. Myślę, że otwiera się przed nami nowy rozdział przed przeniesieniem się na nowy stadion – powiedział 26-cio latek.

Czuję, że klub we mnie wierzy, a to jest dla mnie bardzo ważne. Przede mną jeszcze dużo ciężkiej pracy, muszę to kontynuować i przygotować się na przenosiny na Stadion Olimpijski, a przede wszystkim do sprawiania dalszej radości fanom – zakończył Senegalczyk.

Pomocnik West Hamu dołącza do grona ośmiu kluczowych piłkarzy Młotów, którzy od początku 2015 roku przedłużyli swoje umowy z klubem – Dimitriego Payeta, Marka Noble’a, Winstona Reida, Adriana, Jamesa Collinsa, Jamesa Tomkinsa, Aarona Cresswella oraz Diafry Sakho.