Morgan Amalfitano wyzwał nowego menadżera West Hamu. Reakcja Slavena Bilicia była niemal natychmiastowa – przesunął on francuza do zespołu młodzików.

Całe zajście miało miejsce we wtorek. 30-latek wdał się w dyskusję ze Slavenem Biliciem, krytykując jego umiejętności trenerskie. Sprzeczkę zakończył Chorwat odsyłając francuskiego pomocnika do zespołu młodzieży w Chadwell Heath.

Zawodnik już wcześniej udowodnił, że ma porywczy charakter. W ubiegłym sezonie podczas meczu FA Cup przeciwko West Brom, Amanfitano otrzymał czerwoną kartkę po zaledwie dziewięciu minutach spędzonych na boisku. Ówczesny menadżer Młotów, Sam Allardyce, krytykował jego zachowanie twierdząc, że było one bardzo nieprofesjonalne.

Morgan Amalfitano

Angielskie i Francuskie media donoszą, że Amalfitano nie zamierza przepraszać szkoleniowca Młotów i zlecił swojemu agentowi poszukiwanie nowego klubu. Jednym z zainteresowanych ma być AS Saint-Etienne. Klub nie powinien robić problemów przy sprzedaży zawodnika i jest gotowy wysłuchać ofert za niego.