Kolumna exWHUemployee – szczegóły

W tym tygodniu znany i szanowany exWHUemployee opublikował swoją najnowszą kolumnę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

– Pomimo informacji pojawiających się w mediach, Slaven Bilić cieszy się pełnym poparciem zarządu i może pracować spokojnie. Włodarze popierają jego filozofię gry i podejście do pracy.

– Sakho prawdopodobnie zasiądzie na ławce rezerwowych w meczu z Arsenalem. Mark Noble i Michail Antonio mogą natomiast zagrać od pierwszej minuty. Arthur Masuaku zastąpi Aarona Cresswella na lewej stronie obrony. Możliwe, że do składu zostanie włączony Nordtveit.

– W obliczu słabej postawy obrony Młotów możliwe są sugestie zmiany w sztabie szkoleniowym Slavena Bilicia. Julian Dicks nie ma wpływu na grę defensywną, a jego córka Jessica uważa, że jej ojciec nie do końca ma scharakteryzowane zadania jako trener, dlatego sugeruje się, że to on powinien zadbać o uszczelnienie formacji obronnej West Hamu. Wśród kandydatów na opiekuna obrońców wymienia się też Rio Ferdinanda, Steve’a Pottsa, Kenny’ego Browna czy chociażby Kevina Keena.

– Może również dojść do zmiany trenera napastników. Mowa między innymi o kandydaturach Johna Hartsona, Deana Ashtona, Craiga Bellamy’ego czy ponownie Teddy’ego Sheringhama.

– Głównymi celami na pozycję napastnika w najbliższym okienku transferowym są Jermain Defoe, Michy Batshuayi oraz Anthony Modeste.

– Głównymi celami na pozycję obrońcy w najbliższym okienku transferowym są Pablo Zabaleta, Harry Maguire lub Mamadou Sakho.

– Były pomocnik West Hamu Matthew Ettherington będzie gościem w środowej audycji radiowej ExWHUemployee.

West Ham Poland

FREE
VIEW