ExWHUemployee podał, że kilka różnych źródeł West Hamu United potwierdziło, że obrońca Rennes Nayef Aguerd obecnie jest na etapie poszukiwania domu w Anglii. To chyba wystarczający znak, aby uznać iż sytuacja transferowa tego gracza z Młotami, jest wysoko zaawansowana.

Nie potwierdzono jeszcze, czy umowa została sfinalizowana, pomimo spekulacji, że West Ham jest już blisko ogłoszenia tej wiadomości.

Przemawiając w najnowszym wydaniu podcastu West Ham Way, Ex podzielił się tym, co wiele różnych źródeł powiedziało mu o ewentualnej umowie dla Marokańczyka

Rozmawiałem z dwoma graczami, rozmawiałem z członkiem sztabu trenerskiego, z członkiem zarządu i rozmawiałem z kimś z boiska treningowego, więc jest to pięć różnych źródeł – wszyscy potwierdzili, że Marokańczyk był w tym tygodniu w Anglii, oglądając domy w poszukiwaniu właściwego miejsca zamieszakania dla siebie. Spotykał się oczywiście z przedstawicielami klubu. Nie wiem, czy to sfinalizowana umowa, czy nie, ale z pewnością jest to dość zaawansowana i poważna sytuacja transferowa.

Nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać dobrych wieści.