David Moyes nie poprowadzi na London Stadium West Ham United przeciwko Woverhampton w Premier League. Nie będzie mógł tego zrobić też w czwartej rundzie Pucharu Ligi z Evertonem. Dziś otrzymał drugi pozytywny wynik testu Covid-19 – podał Times

Moyes, a także zawodnicy Issa Diop i Josh Cullen, otrzymali we wtorek pozytywne wyniki testów na obecność Covid-19. West Ham miał nadzieję na negatywny wynik kolejnego testu, który pozwoliłby przynajmniej Moyesowi wrócić na niedzielny mecz Premier League przeciwko Wilkom. Dziś jednak już wiadomo, że ​​Alan Irvine ponownie przejmie stery.

West Ham nie wydał jak do tej pory oficjalnego komunikatu. Być może szef Młotów poprowadzi swoją drużynę w tym meczu zdalnie. W planach jest kontakt przez wideo rozmowę przed spotkaniem oraz w jego przerwie. Na stałych łączach z Irvin’em, Moyes ma być podczas całego meczu.

Menadżer będzie mógł wrócić na London Stadium najwcześniej przeciwko Leicester City 4 października. Zanim jednak do tego dojdzie, musi po okresie izolacji otrzymać negatywny wynik testu – podał Times.