Piłkarze, sztab szkoleniowy oraz włodarze West Hamu udali się poniedziałkowego wieczoru na wspólną kolację do jednej z londyńskich restauracji. Spotkanie miało najprawdopodobniej charakter integracyjny.

Zespół biesiadował w zlokalizowanym w dzielnicy SoHo lokalu „Sucre„. Zaproszeni przybyli na miejsce około 18:00, a opuścili je po godzinie 22:30.

W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy pierwszej drużyny, m.in. Łukasz Fabiański, Pablo Fornals oraz Edson Álvarez. Wraz z nimi pojawiły się ich partnerki.

Paparazzi uchwycili również Davida Moyesa z małżonką oraz członków Zarządu – Karren Brady i Davida Sullivana. Nie ma informacji, czy obecny był Daniel Křetínský.

Już w najbliższą środę zespół uda się do Serbii na wyjazdowe spotkanie z TSC Bačka Topola w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Mecz odbędzie się w czwartek o godzinie 18:45 na tamtejszej TSC Arenie.

West Ham plasuje się na pierwszym miejscu w grupie z dorobkiem 9-ciu punktów – gospodarze zaś zamykają stawkę, a na ich koncie znajduje się zaledwie jedno oczko.

Młoty stoją przed okazją wywalczenia awansu do fazy pucharowej rozgrywek, a taką kolej rzeczy umożliwi im ugranie przynajmniej remisu. Znajdujący się na drugim miejscu Freiburg jest w posiadaniu takiej samej ilości punktów, dlatego też o finalnej pozycji w tabeli zadecyduje wynik bezpośredniego starcia obu ekip w Londynie.

Po powrocie z Bałkanów na drużynę Moyesa czekać będzie Crystal Palace – derbowa rywalizacja rozpocznie się w nadchodzącą niedzielę, o godzinie 15:00 czasu polskiego, na London Stadium.