Włoska gazeta Tuttosport informuje o zainteresowaniu Manchesteru United oraz Manchesteru City, stoperem West Hamu Angelo Ogbonną. Bardzo prawdopodobne, że już niedługo któryś z klubów złoży oficjalną ofertę Młotom.

West Ham pozyskał Włocha rok temu z Juventusu Turyn za 8,5 miliona funtów, a sam piłkarz podpisał czteroletnią umowę. Ogbonna ma za sobą bardzo imponujący sezon, w których rozegrał 34 spotkania. 28-latek był pierwszym wyborem Slavena Bilicia na pozycji środkowego obrońcy. W trakcie minionej kampanii w obronie partnerowali mu na zmianę James Collins, Winston Reid i James Tomkins.

Sam zawodnik jest zadowolony ze swojego pobytu w klubie i ma nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w klubie niż w minionej kampanii.

 – Jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego sezonu w Anglii. Jestem niezwykle szczęśliwy ze swojego gola w spotkaniu z Liverpoolem, to był wielki moment dla nas. Możemy być dumni z tego co osiągnęliśmy, ale w przyszłym roku możemy zrobić jeszcze lepszy wynik. – powiedział Włoch, który za kilka dni rozpocznie rywalizację na EURO 2016.