Juergen Klopp nie krył swojego rozczarowania po przegranym spotkaniu z West Hamem w ramach 20 kolejki Premier League. Menadżer Liverpoolu ostro skrytykował swój zespół. Przypominamy, że „The Reds” przegrali 0:2 na Upton Park.

Zabrakło nam wykończenia w decydujących momentach, a w kilku sytuacjach mieliśmy pecha. Nie szukam wymówek, jesteśmy odpowiedzialni za końcowy rezultat – stwierdził Klopp.

Jeśli w takim spotkaniu można radzić sobie lepiej, należy to zrobić. Dzisiaj nie powinniśmy być rozczarowani, powinniśmy być wściekli. Mogliśmy wrócić do gry, ale nie zrobiliśmy tego. Kto chce widzieć, że zespół daje z siebie dziewięćdziesiąt procent? W ten sposób nie da się wygrać meczu, na boisku trzeba zostawić wszystkie siły. Nie podobało mi się to. – powiedział niemiecki trener w rozmowie z „BT Sport”.

Ciekawostką jest fakt, że obecny szkoleniowiec „The Reds” miał propozycję objęcia Młotów latem. Nie skorzystał z niej bo, jak sam przyznaje, potrzebował urlopu. Drużynę West Hamu objął Slaven Bilić.