Kilka dni temu dostaliśmy oficjalne zaproszenie na Charytatywny Turniej Piłkarski KICK2HELP organizowany na Arenie Lublin w dniu 11 lipca 2015 roku. Oczywiście nie może nas tam zabraknąć!

Poniżej treść zaproszenia:

Fundacja Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia” chce zaprosić drużynę kibiców klubu West Ham United do wzięcia udziału w Charytatywnym Turnieju Kibiców KICK2HELP, który odbędzie się 11 lipca o godz. 10 w Lublinie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Arenie Lublin.

Cel imprezy:   Tegoroczna pierwsza edycja KICK2HELP będzie dedykowana pochodzącej z Lublina 9 letniej Zuzannie Krzesiak. Dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo rdzeniową i wodogłowiem do tej pory nie miała możliwości chodzić sama. Głównym celem aukcji towarzyszącej turniejowi będzie zbiórka środków finansowych z przeznaczeniem na turnus rehabilitacyjny dziewczynki w HIPOMEDICAL 2 w Zabajce.

Po zakończonym turnieju wszystkich uczestników oraz kibiców zapraszamy na After Party do Klubu Studenckiego Kazik gdzie będzie można zintegrować się z innymi kibicami a także wziąć udział w aukcji, z której pełny dochód zostanie przeznaczony na pomoc Zuzi.

Turniej będzie liczył maksymalnie 12 drużyn. Każda drużyna może składać się z nie więcej niż 10 zawodników. Koszt wpisowego wynosi 500 zł od zespołu. Jest on przeznaczony na wynajęcie boisk, opłacenie sędziów, zapewnienie wody uczestnikom, etc.

Szczegółowe informacje:

Termin turnieju: 11.07.2015
Termin zgłoszeń: 14.06.2015
Miejsce:  Wydarzenie zaplanowane jest na 11 lipca 2015 roku, turniej odbędzie się o godzinie 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Arenie Lublin, ul. Stadionowa 1. Aukcja charytatywna oraz after-party odbędzie się o godzinie 18:00 w Klubie Studenckim Kazik, ul. Nadbystrzycka 40a.
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Uczestnicy:  W turnieju uczestniczyć będą drużyny kibiców piłkarskich zaproszone przez organizatora
Regulamin:  rozmiary boiska 25 x 40 m., bramki 5 x 2 m., ilość zawodników na boisku: 5+bramkarz oraz maksymalnie 4 rezerwowych.

Wydaje mi się, że wszyscy polscy kibice od dawna czekali na kolejne zmagania w Turnieju Charytatywnym. Okazja jest wyśmienita, bo połączona będzie razem z zaplanowanym zlotem kibiców w Lublinie.