West Ham United ujawnił, że wszystkie karnety na sezon 2017/18 w liczbie 52 tysięcy zostały wyprzedane!

Aż 90% fanów odnowiło swoje Season Ticket z poprzedniego sezonu i ponownie zasiądą na trybunach London Stadium. 6 tysięcy kibiców zrezygnowało z ponownego wykupienia karnetów i w ich miejsce do kupna przystąpili fani, którzy byli na liście oczekujących.

Głos w tej sprawie zabrał współwłaściciel Młotów David Sullivan: – West Ham ma najlepszych fanów w kraju, którzy raz po raz wykraczają ponad poziom swojego zaangażowania i oddania dla klubu. Zawsze wierzyliśmy, że grupa naszych kibiców zasługuje na lepszą platformę i drugi rok z rzędu będziemy mieli komplet 52 tysięcy karnetów sprzedanych. Fani ponownie będą wspierać zespół Slavena Bilicia podczas meczów domowych. 

 – Każdego dnia kolejni fani rejestrują się w celu uzyskania karnetów i lista oczekujących wynosi teraz 48 tysięcy ludzi! Ludzie wyrażają chęć przyjścia i wspierania West Ham United na London Stadium. Chcemy zbudować nasz klub silniejszy niż kiedykolwiek. Oczywiście naszym celem jest teraz zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces na boisku. Zrobimy wszystko żeby tak się stało. – zakończył biznesmen