Wczoraj na naszej stronie mogliśmy przeczytać o intensywnym zainteresowaniu AS Romy Angelo Ogbonną. Oprócz klubu z Rzymu o obrońcę zabiega również AC Milan.

Młoty muszę być przygotowane na ewentualne odejście Włocha ze wschodniego Londynu. Dlatego w mediach już huczy o zawodnikach, którzy mogliby go zastąpić. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Najbardziej prawdopodobnym ruchem już w styczniu będzie wypożyczenie z Chelsea Gary’ego Cahilla, który pod wodzą Sarriego nie może liczyć na regularne,a prawdę mówiąc nawet znikome występy w Premier League.

Christopher Jullien. Francuz gra obecnie dla Tuluzy do której trafił w 2016 roku z niemieckiego Freiburga. W przeszłości był związany z transferem do West Hamu. W obecnej kampanii rozegrał 13 meczów w Ligue 1. Zawodnik wyceniany jest na 6 milionów euro.

Chris Mepham. 21-letni zawodnik Brentford jest uważany za młodziutki talent. Mimo młodego wieku stanowi podstawę obrony klubu z Championship. W obecnym rozgrywkach zaplecza Premier League zaliczył już 16 występów zdobywając przy tym asystę. Wyceniany jest na 8 milionów euro.

Eliaquim Mangala. Panowie pracowali już ze sobą w Manchesterze City. Środkowy obrońca znajduje się na wylocie z klubu, co potwierdzają chociażby jego statystyki – brak meczów w trwającej kampanii Premier League. Gracz wyceniany jest na 15 milionów euro.

Marcos Rojo. Argentyńczyk reprezentuje barwy Manchesteru United, chociaż w tym sezonie nie rozegrał ani minuty na boiskach angielskiej ekstraklasy. Zanotował wyłącznie 54 minuty w Premier League 2. Rojo trafił do Czerwonych Diabłów w sierpniu 2014 roku, ze Sportingu Lizbony za kwotę 12 milionów euro. W tej chwili wart jest 18 milionów euro.