West Ham w sobotę pokazał po raz kolejny, że niestraszny mu jest żaden przeciwnik. Tym razem podopieczni Slavena Bilicia, pokonali na Upton Park Liverpool 2:0. Pochwał w kierunku zawodników nie krył asystent 47-latka, Nikola Jurcević.

Antonio jest bardzo dobrym zawodnikiem. Nie grał dużo na początku, bo mieliśmy zdrowych piłkarzy na tej pozycji. Ale on wykorzystał swoją szansę i to było fantastyczne, że strzelił pięknego gola. Walczył dla zespołu i on jest pozytywnym zaskoczeniem dla nas. Powiedziałem Andy’emu po meczu, że nie tylko zdobył ładnego gola ale, że fantastycznie walczył dziś. Walczył przeciwko obrońcom Liverpoolu i biegał przez całe 90 minut. Jestem bardzo zadowolony z niego. – powiedział Chorwat

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to był bardzo dobry występ naszego zespołu. Graliśmy od samego początku z wielką determinacją i z wielkim tempem i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pokonaliśmy dwukrotnie w tym sezonie Liverpool. To był dobry start Nowego Roku. To był fantastyczny występ całego zespołu. Mamy bardzo dobrą atmosferę w zespole i wszyscy gracze wspierają siebie nawzajem. – dodał

Wszystko było fantastyczne dzisiaj oprócz urazu Manuela Lanziniego, ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i on szybko wróci do nas. Mieliśmy znowu Payeta w akcji i przez 30 minut pokazał swoje umiejętności. To jest bardzo ważne dla nas, że będziemy go mieli w następnym meczu. Teraz będziemy grać w pucharze krajowym i mamy wielkie ambicje związane z tym turniejem. Mamy nadzieje, że wygramy z Wilkami. – zakończył asystent Slavena Bilicia