West Ham United może teraz za darmo podpisać kontrakt z Jordanem Larssonem po tym, jak rozwiązał on kontrakt z rosyjskim klubem Spartak Moskwa.

Szanowany dziennikarz Fabrizio Romano powiedział wczoraj wieczorem, że 25-letni napastnik jest teraz dostępny na zasadzie wolnego transferu po wzajemnym rozwiązaniu jego kontraktu ze Spartakiem.

David Moyes, zechce sprowadzić latem napastnika reprezentacji Szwecji na londyński stadion?

Podpisanie kontraktu z najwyższej klasy środkowym napastnikiem będzie głównym priorytetem Szkota teraz, gdy podpisał umowy z Nayefem Aguerdem i Alphonse Areolą.

Larsson byłby moim zdaniem bardzo przyzwoitą opcją dla Młotów. West Ham był gotów zapłacić za Szweda około 8 milionów funtów w styczniu, a teraz moglibyśmy go pozyskać za darmo. To jest naprawdę wielka „okazja”.  Jest więc duża szansa, że ​​Larsson będzie związany z Młotami tego lata – napisał Fabrizio Romano.

25-latek byłby bardzo dobrym dodatkiem dla West Hamu

Szwed zdobył 15 goli i zanotował pięć asyst w 29 ligowych meczach dla Spartaka Moskwa w sezonie 2020/21. Larsson ma dobre tempo i dynamikę. Jest pracowity i nie boi się prowadzić gry tak, aby stworzyć więcej miejsca dla swoich kolegów z zespołu. 25-latek może grać w dowolnym miejscu na linii ataku, a ta wszechstronność niewątpliwie spodoba się Davidowi Moyesowi.