West Ham został ukarany za nadmiar niewykorzystanych szans, przegrywając na London Stadium 1:3. Młoty zasłużenie prowadzili po golu Souceka w pierwszej połowie, zanim wprowadzenie Bruno Fernandesa i Marcusa Rashforda zmieniło przebieg spotkania. Bramki Paula Pogby stłumiły wszelkie nadzieje na wymarzony powrót fanów West Ham.

Oto jak oceniono zawodników West Ham po tym spotkaniu:

Łukasz Fabiański – naprawdę nie mógł nic zrobić ze wszystkimi trzema bramkami United. Sprytnie zatrzymał Anthony Martiala w pierwszej połowie. 6

Vladimir Coufal – znacznie trudniejszy czas w drugiej połowie po tym, jak pojawił się Rahsford. Miał szansę podwoić prowadzenie na początku drugiej połowy, ale ociągał się i zdecydował się dośrodkować dla Bowena, zamiast próbować trafić. 6

Fabian Balbuena – bardzo dobra pierwsza połowa. Lepiej poradził sobie z Greenwoodem niż Ogbonna po przerwie. 7

Angelo Ogbonna – po przerwie dobrze walczył, gdy Greenwood wszedł na środek boiska. 6

Aaron Cresswell – o wiele bardziej zdyscyplinowany niż w ostatnich tygodniach i pozwolił Masuaku iść do przodu, chroniąc przy tym swoją pozycję. 7

Tomas Soucek – był absolutnie wszędzie w pierwszych 20 minutach, kiedy zdominował Paula Pogbę i strzelił zasłużonego gola zaledwie po pół godzinie, uderzając z bliskiej odległości. Dominujący występ w środku pola, ale pod koniec wyglądał na zmęczonego. 8

Pablo Fornals – naciskał naprawdę wysoko i skutecznie na początku gry. Jak zwykle mnóstwo energii i bardzo pracowity. 7

Jarrod Bowen – sensacyjnie w pierwszej połowie. Nieco spokojniej po przerwie, ale przez cały czas stanowił ciągłe zagrożenie. Było zaskoczeniem, gdy Moyes wycofał go na 15 minut przed końcem gry. 8

Sebastien Haller – ponownie w początkowym składzie podczas kontuzji Michaila Antonio. Miał szansę strzelić gola na 2:0, ale stracił piłkę w najgorszym momencie. 6

Declan Rice  – znakomita obecność w pomocy obok Souceka, dawał przykład i zawsze znajdował się we właściwym miejscu, aby zatrzymać kontrę. 7

Arthur Masuaku – zajmował dobre pozycje, jednak podejmował mało konkretne decyzje w ostatnich 15min spotkania. 6