Jack Sullivan o sprowadzeniu Rooneya

Syn współwłaściciela West Hamu Jack Sullivan na Twitterze odniósł się do możliwości sprowadzenia na London Stadium Wayne’a Rooneya. 

Ostatnio reporter Sky Sports News Kaveh Solkehol podał, iż Slaven Bilić jest żywo zainteresowany sprowadzeniem na Stadion Olimpijski Wayne’a Rooneya, o czym pisaliśmy tutaj. Syn Davida Sullivana – Jack, który jest jednym z najwiarygodniejszych źródeł dotyczących ruchów transferowych West Hamu na Twitterze oznajmił, iż szanse na sprowadzenie reprezentanta Anglii są znikome.

Prawdopodobieństwo sprowadzenia do nas Rooneya wynosi 100:1, mimo pojawiających się w mediach informacji. Sky Sports musiało mieć ubogi w wiadomości dzień – ocenił Jack Sullivan.

Wayne Rooney jest żywą legendą Manchesteru United. Anglik rozegrał dla Czerwonych Diabłów 550 meczy, w których zdobył 250 bramek oraz zanotował 145 asyst. Od momentu zatrudnienia w roli menadżera Jose Mourinho, popularny „Wazza” nie odgrywa już tak ważnej roli, jak w poprzednich sezonach. Portal transfermarkt.de wycenia napastnika na 20 milionów Euro.

West Ham Poland

FREE
VIEW