Były zawodnik West Hamu, Don Hutchison był pod wrażeniem występu Młotów, w ostatnim spotkaniu ligowym, na Elland Road z Leeds United. 50-latek pochwalił również Jarroda Bowena, który imponował, w tym meczu.

– W West Hamie zmieniła się kultura. Można to wyczuć. Myślę, że pierwszy raz od dawna, w West Hamie czują, że są wielkim klubem. Czują to wszyscy od menedżera, po sztab szkoleniowy i zawodników, a także kibiców. Fani są niesamowici. Zrobili świetną atmosferę na Elland Road. Patrzysz teraz na West Ham i czujesz, że oni cztery czy pięć lat temu nie wygraliby tego meczu. Miło się patrzy na nich pod wodzą Moyesa, ze świetnym napastnikiem jakim jest Antonio i składem, który zbudował. Piłkarze pracują niesamowicie ciężko. Jarrod Bowen jest zawodnikiem, któru uosabia to, czego chcą fani West Hamu – mówi Hutchison.

– Kibice widzą u Bowena talent, ale też widzą gracza, który zawsze na boisku da im krew, pot i łzy. Jego statystyki biegowe są na najwyższym poziomie. Nigdy nie doznał kontuzji i jest marzeniem każdego menedżera, ale nie tylko on. Mają 13 czy 14 takich zawodników i uważam, że kultura w klubie bardzo się zmieniła. – dodał.