Legenda West Hamu, Sir Geoff Hurst wypowiedział się na temat ostatnich doniesień mediowych, dotyczących zmiany na ławce trenerskiej Młotów. Według bohatera Anglików z finału Mistrzostw Świata w 1966 roku, Sam Allardyce jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. 

Nie widzę nikogo innego na tym miejscu, nikt nie zagwarantuję tego co Sam. Nie wiem jakie plany mają właściciele, bo oczywiście myślą już o przeniesieniu klubu na Stadion Olimpijski. Ale jak chciałbym zobaczyć Sama w przyszłym sezonie w klubie. – powiedział Hurst

Przypomnijmy, że kontrakt Big Sama z West Hamem wygasa wraz z końcem czerwca i prawdopodobnie nie zostanie przedłużony. Angielskie media sugerują, że najbliżej posady na Upton Park jest Marcelo Bielsa, obecny szkoleniowiec Olympique Marsylia.

Sir Geoff Hurst grał w West Hamie w latach 1959-1972 i rozegrał dla klubu z wschodniego Londynu 411 spotkań, strzelając przy tym 180 goli. Wraz z dwoma innymi piłkarzami Młotów, Martinem Peteresem i Boobym Moorem zdobył w 1966 roku, jedyne jak dotąd Mistrzostwo Świata dla Anglików. W finałowym spotkaniu z RFN, popisał się hat-trickiem.