Utalentowany golkiper Młotów, Sam Howes znalazł się w 20-osobowej kadrze Anglii do lat 18, którą powołał Neil Dewsnip na spotkania kontrolne z reprezentacją Szwajcarii. 

Młodzi Anglicy dwa razy zmierzą się z Helwetami na własnym terenie. Najpierw na St.George’s Park w Burton, a następnie w Walsall.

17-letni Howes jest uznawany za jeden z największych talentów na pozycji bramkarza w całej Anglii. Piłkarz ma za sobą bardzo udane występy w reprezentacji do lat 16 oraz 17.

Kadra Anglii U18 na spotkania ze Szwajcarią:

Bramkarze: Magnus Norman (Fulham), Sam Howes (West Ham)

Obrońcy: Jonjoe Kenny (Everton), Taylor Moore (RC Lens), Jake Clarke-Salter (Chelsea), Callum Connolly (Everton), Kyle Walker-Peters (Tottenham), Tosin Adarabioyo (Manchester City), Max Lowe (Derby County)

Pomocnicy: Ryan Ledson (Everton), Louis Reed (Sheffield United), Josh Onomah (Tottenham), Ainsley Maitland-Niles (Arsenal), Luke Amos (Tottenham)

Napastnicy: Harrison Chapman (Middlesbrough), Adam Armstrong (Newcastle United), Dominic Solanke (Chelsea), Josh Sims (Southampton), Tammy Abraham (Chelsea), Sheyi Oyo (Wigan Athletic/Liverpool).