Selekcjoner reprezentacji Anglii, Roy Hodgson był obecny na ostatnim spotkaniu West Hamu z Chelsea na Boleyn Ground. 68-latek obserwował kilku angielskich piłkarzy Młotów, którzy są w kręgu zainteresowania byłego menedżera Fulham. 

Jak powiedział Anglik w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu, obserwowani byli James Tomkins, Mark Noble, Aaron Cresswell, Carl Jenkinson oraz Andy Carroll.

 – Tomkins, Cresswell i Noble to bardzo dobrzy piłkarze, którzy są zdolni do gry w reprezentacji. Ale oni muszą sprostać konkurencji, która jest bardzo silna. Ponieważ na każdej pozycji jest jeden lub dwóch zawodników, którzy zrobili postępy w przeciągu ostatnich kilku lat. W West Hamie jest pięciu angielskich piłkarzy, których znamy dobrze. Carl Jenkinson grał już osobiście w kadrze, a Andy Carroll był ważną postacią drużyny narodowej podczas EURO 2012. – powiedział selekcjoner

Hodgson był pod wrażeniem dotychczasowej gry West Hamu w tym sezonie: – Oni grają bardzo dobrze. Myślę, że sezon rozpoczęli bardzo błyskotliwie i niektórzy zawodnicy pozyskani przez Slavena pokazali, że są zawodnikami najwyższej klasy. Nie tylko mają potencjał, ale wiadomo, że wszyscy w klubie mogą być zadowoleni ze sposobu ich gry. Atmosfera w klubie jest fantastyczna, a na boisku widać ogromną jedność. – dodał

W ciągu najbliższych dni selekcjoner Anglików roześle powołania na spotkania towarzyskie z Hiszpanią (13 listopada) oraz Francją (17 listopada).