Adrian San Miguel, który w miniony weekend wrócił do bramki Młotów z Evertonem stał się celem transferowym kilku klubów z La Liga. 

Kontrakt wychowanka Realu Betis Sevilla z West Hamem wygasa wraz z końcem tego sezonu. Jednak Londyńczycy mają możliwość automatycznego przedłużenia umowy o dwa sezony, ale wiele w mediach mówi się, nowym 12 miesięcznym kontrakcie. Niezdecydowanie klubu z London Stadium chcą wykorzystać zespoły z rodzimego kraju 30-latka.

Najpoważniej wymienia się dwa kluby: Espanyol Barcelona i Athletic Bilbao. Według portalu claretandhugh, WHU może zdecydować się na odejście golkipera pod warunkiem, że jego nowy potencjalny pracodawca zapłaci około pięciu milionów funtów.

Nie poznaliśmy jak do tej pory stanowiska Adriana w tej kwestii, ale taki scenariusz nie jest wykluczony po tym jak gracz przeżywał frustrację siedzeniem na ławce rezerwowych po czterech latach regularnej gry. Tym bardziej, że jeszcze gdy grał jako podstawowy golkiper był powoływany do reprezentacji Hiszpanii.