Świetny występ w reprezentacji Czech zanotował w środę Tomáš Souček. Pomocnik Młotów poprowadził swoją drużynę narodową do efektownej wygranej 6:2 z Estonią, strzelając trzy bramki.

Najlepszy czeski piłkarz w 2020 roku, rozegrał pełne 90 minut i został wybrany piłkarzem meczu. Drugi z Czechów, Vladimir Coufal przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Spowodowane było to głównie tym, że Czesi mają przed sobą bardzo ważne i ciężkie spotkania z Belgią i Walią. Przeciwko tym rywalom „Coufi” ma wystąpić od pierwszej minuty.

Źródło: Polsat Sport

Inny zawodnicy Młotów nie wystąpili we wczorajszych spotkaniach. Andriy Yarmolenko (Ukraina) znalazł się poza kadrą meczową na spotkanie z Francją (1:1). Taka sama sytuacja spotkała Conora Coventry’ego. Jego Irlandia przegrała z Serbią 2:3.

W czwartek do rywalizacji na arenie międzynarodowej wkroczą kolejni piłkarze West Hamu. Łukasz Fabiański (Polska) zmierzy się z Węgrami, Jesse Lingard i Declan Rice (obaj Anglia) zagrają na Wembley z San Marino. Wieczorem mecz o 21:00 rozegra Frederik Alves, który pomoże reprezentacji Danii U-21 na Mistrzostwach Europy. Duńczycy zagrają z Francją.