Duet zawodników West Hamu: Joe Hart i Aaron Cresswell otrzymali powołanie do reprezentacji Anglii na najbliższe mecze eliminacji do Mistrzostw Świata z Słowenią i Litwą. 

Najpierw piłkarze Garetha Southgate’a zagrają w czwartek 5 października na Wembley z Słowenią, a następnie 8 października w Wilnie z Litwą.

PARIS, FRANCE – JUNE 13: Aaron Cresswell of England during the international friendly match between France and England at Stade de France on June 13, 2017 in Saint-Denis near Paris, France. (Photo by Jean Catuffe/Getty Images)

Joe Hart, który ma na koncie 73 mecze w reprezentacji Synów Albionu grał we wszystkich ośmiu meczach grupowych, puszczając jedynie trzy gole. Cresswell czeka na debiut w meczu o punkty, po tym jak wystąpił w dwóch meczach towarzyskich z Hiszpanią i Francją.

 – Moim głównym celem jest regularna gra i powołanie na Mistrzostwa Świata. To jest ambicja każdego piłkarza, bo to najważniejszy turniej na świecie, więc mam nadzieję, że będę miał dobry rok i zobaczymy co wydarzy się pod koniec sezonu. Dla mnie gra dla reprezentacji to szczyt kariery. Miło jest uczestniczyć w takich meczach i być z drużyną na Wembley czy Stade de France. – wyznał Cress