Klub piłkarski to nie tylko sztab i zawodnicy, ale przede wszystkim fani. Niemal każdy klub na świecie ma w kibicowskich szeregach gwiazdy i celebrytów. West Ham również mógł pochwalić się znanymi kibicami – do których zaliczają się między innymi: John Cleese, Keira Knightley, Katy Perry, Steve Harris, Dave Grohl, Matt Damon, Alfred Hitchcock czy nieoficjalnie Królowa Elżbieta II. Teraz do tego zacnego grona dołączyła gwiazda filmów dla dorosłych, Mia Khalifa.

25-latka jest jedną z najczęściej wyszukiwanych aktorek w serwisie PornHub. Gwiazda filmów porno aktualnie przebywa na wakacjach w Londynie. Libanka postanowiła wrzucić na swojego Instagrama zdjęcie z restauracji „Duck & Waffle”, która mieści się na 40 piętrze Heron Tower. Nie byłoby może w tym nic sensacyjnego, gdyby nie ubiór i podpis pod postem. Gwiazda ma na sobie ubraną koszulkę West Hamu a podpis pod zdjęciem sugeruje, że kibicuje ona Młotom od dłuższego czasu.

Next years’ our year ⚒ #ForeverBlowingBubbles #AndForeverEatingWaffles

Post udostępniony przez Mia K. (@miakhalifa) Cze 12, 2018 o 4:47 PDT

Zdjęcie to zostało polubione przez ponad 715 tysięcy użytkowników, a jej instagramowy profil skupia ponad osiem milionów fanów.